Založ si blog

Majdan vypukne dnes o 17: 00 hod

Operácia Púštna búrka, Barbarossa alebo Deň D, najväčšie vojnové operácie dnes budú prekonané. Podľa mojich informácií (potvrdila aj poslankyňa Šimkovičová) sú už niekoľko týždňov v Bratislave predsunuté jednotky US námorníctva ubytované vo viacerých hoteloch. Iste ste si ich všimli v čase obedu v sieti McDonalds. Podobne ako pri vylodení v Normandii majú pripraviť pôdu na hlavný útok. Podľa niektorých youtuberov a diskutérov na Facebooku by sa mala k Slovensku blížiť aj americká lietadlová loď USS Fuckership. Hlavný útok bude viesť Soroš pravdepodobne juhozápadne od Rakúska, lebo jeho útok cez ČR zablokoval Zeman a od juhu to zase chráni Orbán. Prevrat má začať v prezidentskom paláci, kde Kiska zavolal Danka a Fica. Jednou z možností je únos Fica a jeho samouväznenie na hrade až do termínu ukončenia diaľnice do Košíc. Do procesu vyjednávania sa vloží ako hlavný vyjednávač majster slova kpt. Andrej Danko.

V každom prípade sa dnes Majdanu vyhnite – pôjde o život. Podľa mojich informácií budú nasadené rôzne živly na zastrašenie občanov a to dve mladistvé dievčatá z Michaloviec nakazené syfilisom a do pohotovosti bude opäť povolaný bratislavský fekálny fantóm. Dokonca je možné, že na pódiu zahrá aj Martin Jakubec. Samozrejme videjko aké tu ešte nebolo bude natáčať Rudo Vaský. V každom prípade držím protivládnym rebelom v boji prsty, aby pravda a právo zvíťazili. Ak by to tak nebolo, tak si pozriem aspoň prvý diel Winnetua zajtra na Dajto.

Aktualizované o 10:30, Vaského videjko nebude, Martin Daňo práve na Faceooku oznámil, že on a Rudo neprídu.

Aktualizované o 12:00, Róbert Fico objavil dve dlažobné kocky, ktoré tam minule nahádzal poslanec ĽS NS Miňo Mazurek

Aktualizované o 15:15, Podľa RTVS sa prihlásila žena, ktorá Ficove kocky (Alea iacta est) mala schované do svojej záhradky

Okoličány – unikla zápisnica zo sledovania

13.04.2018

Zápisnica zo sledovačky Róberta Okoličányho z dňa 11. 4. 2018: 09:15 Okolyčány kupuje v Auparku dve veľké cestovné kufre 10:20 návšteva cestovnej kancelárie, zdržal sa 30 myn. odchádza viac »

Dokáže naša polícia vyšetriť vraždu Jána a Martiny?

23.03.2018

Podľa Tibora Gašpara vyšetruje vraždu Jána a Martiny viac ako 100 policajtov a čaká sa na zapojenie tímov zo zahraničia. Či to bude stačiť, vážne pochybujem! Každý z vás vie ako dlho sa viac »

Kaliňák, prišiel tvoj čas. Marec – poberaj sa starec!

04.03.2018

Už pár mesiacov neprispievam na blogy Pravdy. Moja "terapia" písaním sa skončila. Aj sa to tu trochu celé zvrhlo. Skončil som na blogu číslo 99. Dnes je však ideálna možnosť zaokrúhliť to viac »

sója - strukoviny

USA počas leta ovládli dovoz sóje do Európy

20.09.2018 22:00

Spojené štáty sa stali hlavným dodávateľom sóje do Európy, pričom dosiahli 52-percentný podiel v porovnaní s vlaňajšími 25 percentami.

Gibraltár

Španielsko chce do októbra dosiahnuť dohodu s Britániou ohľadom Gibraltáru

20.09.2018 21:58

Gibraltár, zámorské teritórium Británie na južnom cípe Pyrenejského polostrova, opustí EÚ spoločne s Britániou budúci rok 29. marca.

Ukrajina, Doneck

Pušilin ohlásil kandidatúru na post lídra Doneckej ľudovej republiky

20.09.2018 21:22

Od novembra 2014 slúži ako vyslanec DĽR na rokovaniach Trilaterálnej kontaktnej skupiny o Ukrajine v bieloruskej metropole Minsk.

winnetou

V roku 2014 ma polícia ako prvého Slováka v histórii neprávom obvinila z trestného činu volebnej korupcie za inzerát, že predám svoj hlas v prezidentských voľbách, ktorý mal upozorniť na volebnú korupciu! V máji 2015 toto trestné stíhanie zastavil Najvyšší súd SR ...... V októbri 2015 som podal na Generálnu prokuratúru vlastnú analýzu a podnet na podvodné audiotexové súťaže na základe ktorého začali policajti trestné stíhanie. Začiatkom roku 2016 všetky slovenské televízie nakoniec stiahli nekalé audiotexové súťaže z vysielania.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 360830x
Priemerná čítanosť článkov: 3503x

Autor blogu

Kategórie