Založ si blog

Majdan vypukne dnes o 17: 00 hod

Operácia Púštna búrka, Barbarossa alebo Deň D, najväčšie vojnové operácie dnes budú prekonané. Podľa mojich informácií (potvrdila aj poslankyňa Šimkovičová) sú už niekoľko týždňov v Bratislave predsunuté jednotky US námorníctva ubytované vo viacerých hoteloch. Iste ste si ich všimli v čase obedu v sieti McDonalds. Podobne ako pri vylodení v Normandii majú pripraviť pôdu na hlavný útok. Podľa niektorých youtuberov a diskutérov na Facebooku by sa mala k Slovensku blížiť aj americká lietadlová loď USS Fuckership. Hlavný útok bude viesť Soroš pravdepodobne juhozápadne od Rakúska, lebo jeho útok cez ČR zablokoval Zeman a od juhu to zase chráni Orbán. Prevrat má začať v prezidentskom paláci, kde Kiska zavolal Danka a Fica. Jednou z možností je únos Fica a jeho samouväznenie na hrade až do termínu ukončenia diaľnice do Košíc. Do procesu vyjednávania sa vloží ako hlavný vyjednávač majster slova kpt. Andrej Danko.

V každom prípade sa dnes Majdanu vyhnite – pôjde o život. Podľa mojich informácií budú nasadené rôzne živly na zastrašenie občanov a to dve mladistvé dievčatá z Michaloviec nakazené syfilisom a do pohotovosti bude opäť povolaný bratislavský fekálny fantóm. Dokonca je možné, že na pódiu zahrá aj Martin Jakubec. Samozrejme videjko aké tu ešte nebolo bude natáčať Rudo Vaský. V každom prípade držím protivládnym rebelom v boji prsty, aby pravda a právo zvíťazili. Ak by to tak nebolo, tak si pozriem aspoň prvý diel Winnetua zajtra na Dajto.

Aktualizované o 10:30, Vaského videjko nebude, Martin Daňo práve na Faceooku oznámil, že on a Rudo neprídu.

Aktualizované o 12:00, Róbert Fico objavil dve dlažobné kocky, ktoré tam minule nahádzal poslanec ĽS NS Miňo Mazurek

Aktualizované o 15:15, Podľa RTVS sa prihlásila žena, ktorá Ficove kocky (Alea iacta est) mala schované do svojej záhradky

Kaliňák, prišiel tvoj čas. Marec – poberaj sa starec!

04.03.2018

Už pár mesiacov neprispievam na blogy Pravdy. Moja "terapia" písaním sa skončila. Aj sa to tu trochu celé zvrhlo. Skončil som na blogu číslo 99. Dnes je však ideálna možnosť zaokrúhliť to viac »

20 rokov pre ex-starostu za pokus o vraždu.

20.11.2017

Príbeh bývalého (smeráckeho) starostu obce Višňové sledujem už dlhšie. Ešte v roku 2014 žiarlivý starosta po rodinnej oslave dvakrát strelil legálne držanou zbraňou do svojej manželky, viac »

Je suis Fľak

08.10.2017

Mediálna kauza týždňa: v detskom časopise Fľak sa objavili rasistické vtipy. Samozrejme súhlasím s názorom, že ich uverejnenie časopise s takouto cieľovkou je hlúposť a chápem verejné viac »

programova konferencia strana Smer Pellegrini Drucker

Kto sú Drucker a Kalavská?

20.03.2018 19:39

Pozrite si, kto možno zasadne na ministerské kreslá vnútra a zdravotníctva.

prasatá, bravčovina, rypáky, svine, dobytok, chov, hospodárstvo

Prasacia hlava pobúrila moslimov pred mešitou v nemeckom Gronau

20.03.2018 19:27

Ošípané sú v islame považované za nečisté a predstavujú tak provokáciu pre moslimov.

Pellegrini, Kiska, Navrh,  vlada,

Alternatívy možného politického vývoja

20.03.2018 19:20

Prečítajte si alternatívy, ktoré sa môžu odohrať na politickej scéne.

Kim Čong-un, KĽDR, Severná Kórea

Kim Čong-un zagratuloval Putinovi k volebnému víťazstvu

20.03.2018 18:47

Voľby sa konali v nedeľu. Podľa predbežných výsledkov Putin získal takmer 77 percent hlasov.

winnetou

V roku 2014 ma polícia ako prvého Slováka v histórii neprávom obvinila z trestného činu volebnej korupcie za inzerát, že predám svoj hlas v prezidentských voľbách, ktorý mal upozorniť na volebnú korupciu! V máji 2015 toto trestné stíhanie zastavil Najvyšší súd SR ...... V októbri 2015 som podal na Generálnu prokuratúru vlastnú analýzu a podnet na podvodné audiotexové súťaže na základe ktorého začali policajti trestné stíhanie. Začiatkom roku 2016 všetky slovenské televízie nakoniec stiahli nekalé audiotexové súťaže z vysielania.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 101
Celková čítanosť: 336434x
Priemerná čítanosť článkov: 3331x

Autor blogu

Kategórie