NAKA vs. Kiska, Fico a Winnetou

10. decembra 2019, winnetou, Nezaradené

V roku 2014 ma NAKA obvinila, že som chcel kupčiť s volebným hlasom pre kandidátov na prezidenta Kisku a Fica. Prešlo päť rokov a už sme obvinení z trestného činu všetci traja! 🙂 Ja to už mám síce šťastne za sebou, ale chalani ešte len komédiu začínajú. Inak NAKA vznikla v roku 2012 a už sa tam vystriedalo asi päť riaditeľov 🙂  Naozaj je asi ťažké viesť tento „elitný“ súbor „špecialistov“. Naposledy sa predviedli keď zobrali mobil Naďovi z OĽaNO a po pár dňoch mu ho vrátili a bublina spľasla. A to som skoro zabudol na Martina Daňa čo natočil 1800 videí za posledných pár rokov a osobne už vytočil skoro polovicu policajného zboru a ozbrojených zložiek a oni si ho konečne všimli a obvinili až teraz 🙂 No nič, kým sa nezadusím od smiechu, poďme prehodiť pár slov aj k aktuálnej téme obvinenia predsedu strany SMER!

Vážení spoluobčania! Verím, že väčšina z vás súhlasí s tým, čo povedal Robo o rómskej komunite. Samozrejme každý má právo na svoj názor. Dokonca aj keby som verejne vyhlásil, že som rasista, tak je to v poriadku a nič mi nehrozí. Byť rasista totiž nie je trestné! Trestné je sa tak vyjadrovať a prezentovať takéto myšlienky verejne! A to je zásadná vec aj v prípade toho právneho amatéra Fica. Fico totiž nie je nejaký Jožo z dedinskej krčmy, ktorý každý večer po troch vodkách  nadáva na cigánov. Fico je absolvent práva a mal by vedieť kde sú hranice trestného zákona. Právny amaterizmus možno odpustiť akurát tak PhDr. Blahovi. Navyše by mal ako politik a viacnásobný premiér vedieť, že je obrovský rozdiel čo povie podnapitý Jožo v Hornej Dolnej a čo povie predseda najsilnejšej politickej strany na Slovensku a bývalý premiér a to verejne pred celou spoločnosťou! Ak sa vám to zdá prísne, treba si uvedomiť, že aj policajt ako verejný činiteľ dostane za korupciu prísnejší trest ako bežný občan. Preto aj na doktora práv Fica by mal súd za jeho silné reči pred kamerou pozerať prísnejšie ako na Joža a jeho ležiaceho psa v dedinskej krčme! Navyše Fico sa pasoval do hlavnej úlohy predsedu vlády štyroch strán zlepenca, ktorá porazí extrémizmus na Slovensku. Obhajobou právoplatne odsúdeného člena ĽSNS pôsobí táto snaha dosť rozpačito.

PS: autor blogu pochádza z východného Slovenska, cigán zo Smižian ho okradol už na základnej škole, Róma v Kauflande videl aj naživo a je dostatočne objektívny…