Založ si blog

Vyhrážal sa Ficovi, muža z KE zavreli za mreže!

Na nedávnom mediálnom výbore Blaha nehovoril pravdu – nie všetky vyhrážky Ficovi ostali nepovšimnuté.

Pred pár rokmi opitý Jozef Dvorožňák z Košíc (2,7 promile) zavolal na číslo 158, že „Prosím vás pekne, chcem zastreliť Fica. Môžete ma zavrieť. Za to, čo dneska prehlásil, ten hajzel!“. Po príchode policajtov netajil ani svoj názor na celú politickú špičku. „Uviedol, že celá vláda je skorumpovaná a že by vystrieľal aj Kaliňáka, ministra vnútra, a ostatných vládnych činiteľov. Odsúdili ho za útok na verejného činiteľa, dostal 11 mesiacov.

Podľa Blahu prípad vyhrážania novinárke nemá súvis s predchádzajúcou agresívnou tlačovkou SMERu.  Čo iné tak podráždilo dôchodcu z Kalinova pri Lučenci, ktorý sa nechutne vyhrážal Jančkárovej nevedno. O mentálnom svete dôchodcu však napovie citácia z jeho vyhrážok:   „Nech skapeš do zajtra rána ty aj celá tvoja rodina. Nech žije Fico, nech žije Ľuboš Blaha, nech žije strana Smer“. V okrese Lučenec asi nebude liberálna bratislavská kaviareň.

Sám som zvedavý ako si polícia a OČTK poradia s týmto dezorientovaným hrdinom, ktorý má podľa riaditeľa NAKA dokonca v legálnej držbe zbraň. Ja to vidím tak, že NAKA zásahom u toho dezoláta predišla ďalšej tragédii.

zdroj informácií:

môj  blog z roku 2015: https://winnetou.blog.pravda.sk/2015/02/11/ficovho-opiteho-atentatnika-uz-coskoro-pustia-z-basy/

článok z Plusky: https://plus7dni.pluska.sk/domov/ficovi-opitosti-nevyhrazajte-jozef-to-dostal-takmer-rok-basy

Sebareflexia: uznávam, som hlupák . ..

22.03.2023

Musím si priznať, že som sa ako väčšina z vás dal nachytať. V dnešnej dobe rýchlych a často neoverených správ a zároveň množstva kadejakých zdrojov som príliš veľa času venoval zbytočnostiam. Hľadal som pravdu, kto reálne začal konflikt na Ukrajine a dostal som sa v pátraní už do čias ZSSR. Keď som chcel zistiť, či bombardovanie Srbska bol dobrý nápad, hľadaním [...]

Dezorientovaní voliči SMERu neveria médiám

01.03.2023

Stále som sa divím kde berie Róbert Fico tú podporu od občanov. Včera mi však vyskočil na sociálnych sieťach zaujímavý príspevok o tom ako fanúšikovia strany SMER a obdivovatelia bývalého podpredsedu strany Pavla Pašku ešte aj pár rokov po jeho smrti mu veselo gratulujú na jeho verejnom profile na Facebooku a posielajú mu kytice a želajú veľa zdravia. Pavol Paška by mal [...]

Vyjadrenie k pádu lietadla DA 42 pri Trenčíne

24.02.2023

Vážení čitatelia blogov a hľadači pravdy na Pravde. Ako vždy sa rád vyjadrím k témam kde sa orientujem a preto som povedal jasné stanovisko k vírusu Covid 19, mRNA vakcínam, bombardovaniu Kosova, vražde Kuciaka, premnoženiu medveďov, nákupu CT prístrojov, vojne na Ukrajine, dostrelu systému S-300, patriotom aj k stíhačke na Sliači, fotovoltaickým panelom, zdraženiu [...]

Andrej Plenkovič

V chorvátskych voľbách zvíťazila strana premiéra Plenkoviča, naznačil exit poll

17.04.2024 19:57

Stredo-pravicová Chorvátska demokratická únia by mohla v 151-člennom parlamente podľa prieskumu obsadiť 58 mandátov.

brusel, polícia, krajná pravica, pravica, konzervatívci

Medzinárodný škandál v Bruseli a veľké víťazstvo euroskeptikov. Konferencia nacionalistov napokon pokračuje

17.04.2024 18:25

Konferencia nacionalistického a euroskeptického tábora sa koná len niekoľko týždňov pred júnovými voľbami do Európskeho parlamentu.

Fico

Fico v júni navštívi Čínu, Eštok o tom rokoval s veľvyslancom

17.04.2024 17:57

Okrem politických konzultácií so svojím rezortným partnerom absolvuje i návštevu vybraných spoločností v Pekingu.

polícia BA

Polícia pátra po nezvestnom 16-ročnom chlapcovi z Banskej Bystrice

17.04.2024 17:56

Polícia vyzýva verejnosť, aby akékoľvek informácie o nezvestnom chlapcovi oznámila na linku tiesňového volania číslo 158.