Založ si blog

Dokáže naša polícia vyšetriť vraždu Jána a Martiny?

Podľa Tibora Gašpara vyšetruje vraždu Jána a Martiny viac ako 100 policajtov a čaká sa na zapojenie tímov zo zahraničia. Či to bude stačiť, vážne pochybujem! Každý z vás vie ako dlho sa ťahá vyšetrovanie vrážd Daniela Tupého a Ernesta Valka. Ja by som sa však pozrel bližšie na dva iné prípady a ich „vyšetrovanie“.

1. Vražda pumpára Erika (24) z roku 2015

Mladého zamestnanca čerpacej stanice vo Veľkej Lomnici zastrelil vrah maskovaný kuklou 2 ranami. Polícia mala k dispozícii aj videozáznam z kamery na benzínke. Tri týždne po vražde policajti zatkli 26 ročného Lukáša,  kuchára z Kežmarku – podľa jeho slov po neho prišlo autobusom viac ako 70 kukláčov. Neskôr sa zistilo, že šlo o omyl a Lukáš, ktorý pre hanbu zo zadržania pracuje radšej v zahraničí žiada od štátu vysoké odškodné. Vrah doteraz pobehuje medzi nami.

2. Fekálny fantóm Bratislavy

V roku 2015 začal v Bratislave neznámy páchateľ močiť a natierať hov*nom ženy. Polícia zatkla Martina Macka, syna generála armády SR. Martin sa ku skutku  priznal, viaceré obete ho identifikovali a za jeho konanie sa ospravedlni aj jeho otec. V roku 2017 však súd zatiaľ neprávoplatne zbavil obžalovaného viny s tým, že predpokladá že skutky spáchal iný obvinený (tkz. fekálny fantóm 2 fitness tréner Dušan). Áno! Rátate dobre, prípad natierania fekáliami nie je ukončený ani po 3 rokoch!

Ja sa teda pýtam, či je naša polícia schopná objasniť vraždu Jána a Martiny, ktorú pravdepodobne spáchal nejaký nájomný vrah (špecialista) ak má problém nájsť vraha „obyčajného“ prepadu benzínky z ktorej má aj kamerový záznam a bola na mieste do pár hodín od vraždy. A rovnako sa pýtam, či jej nebude problém označiť správneho páchateľa ak sa zamotala v prípade muža, ktorý veselo behal po meste medzi množstvo svedkov a natieral ženy (asi) vlastným močom a hov*nami, teda zanechával kvalitné stopy DNA.  Ak by som bol ironický tak poviem, že najlepšie sa polícii vyšetrovali tie posledné prípady vrážd žien, kedy páchateľ zastrelil manželku a potom seba a teda ostal na mieste činu, aby ho polícia nemusela dlho hľadať.

 

Okoličány – unikla zápisnica zo sledovania

13.04.2018

Zápisnica zo sledovačky Róberta Okoličányho z dňa 11. 4. 2018: 09:15 Okolyčány kupuje v Auparku dve veľké cestovné kufre 10:20 návšteva cestovnej kancelárie, zdržal sa 30 myn. odchádza viac »

Majdan vypukne dnes o 17: 00 hod

09.03.2018

Operácia Púštna búrka, Barbarossa alebo Deň D, najväčšie vojnové operácie dnes budú prekonané. Podľa mojich informácií (potvrdila aj poslankyňa Šimkovičová) sú už niekoľko týždňov viac »

Kaliňák, prišiel tvoj čas. Marec – poberaj sa starec!

04.03.2018

Už pár mesiacov neprispievam na blogy Pravdy. Moja "terapia" písaním sa skončila. Aj sa to tu trochu celé zvrhlo. Skončil som na blogu číslo 99. Dnes je však ideálna možnosť zaokrúhliť to viac »

obchod, nakupovanie, zľavy, rodina, nákup, potraviny

VIDEO: Bugár hovorí o falošných reťazcoch. Simon: Zdaňujete chudobu

14.12.2018 06:00

Odvod pre obchodníkov bude, rozhodli poslanci. Reťazce varujú, že odvod budú musieť zohľadniť. Opozícia hovorí o zdražovaní potravín, koalícia to odmieta.

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 14.12.2018 06:26

Organizácia Islamský štát uviedla, že strelec Cherif Chekatt bol jedným z jej 'vojakov'.

winnetou

V roku 2014 ma polícia ako prvého Slováka v histórii neprávom obvinila z trestného činu volebnej korupcie za inzerát, že predám svoj hlas v prezidentských voľbách, ktorý mal upozorniť na volebnú korupciu! V máji 2015 toto trestné stíhanie zastavil Najvyšší súd SR ...... V októbri 2015 som podal na Generálnu prokuratúru vlastnú analýzu a podnet na podvodné audiotexové súťaže na základe ktorého začali policajti trestné stíhanie. Začiatkom roku 2016 všetky slovenské televízie nakoniec stiahli nekalé audiotexové súťaže z vysielania.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 368473x
Priemerná čítanosť článkov: 3577x

Autor blogu

Kategórie