Založ si blog

Milionári z Ukrajiny, drahé autá a kufre plné peňazí

Kamarát písal na facebooku, že odmieta pozerať Jojku a Markízu, lebo neprinášajú objektívne informácie z druhej strany, teda tkz. dezinformácie. Nie je to pravda! Na FB Markízy kde bol článok o manželke ukrajinského politika, ktorá cez hranice do Maďarska prechádzala s kuframi kde mala viac ako 28 miliónov dolárov. Pozrel som si aj komentáre v diskusii a filtroval podľa počtu lajkov, najviac mali tieto dva:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak to vidíte, aj na Markíze sa dočítate praudu: dobrosrdeční dezoláti zo Slovenska závidia Ukrajincom vojnu a dokonca takéto svinstvo napíšu ženy, pravdepodobne aj matky. V prípade pani Alžbety aj veriacej osoby (pozrel som si profil, zdieľa tam sväté obrázky). Pán farár musí byť na ňu hrdý, je to plne kresťanské!  Tie príspevky mali nakoniec omnoho viac lajkov ako vidíte v čase keď so robil scan, nejde len o pár mentálnych mrzákov. Okrem Katky a Alžbetky je tu zjavne viac ako 200 primitívnych ľudí, čo s ich názormi súhlasia. A pozor je to na stránke „zapredanej“ Markízy, nejde o Infovojnu či Slobodný vysielač kde by ma to ani neprekvapilo.

Včera polícia SR zdieľala video ďalšieho experta dezinformačnej scény, čo natáčal v podzemnej garáži drahé ukrajinské autá. Chytrák objavil asi 10 lepších áut  s ukrajinskými ŠPZ, ako keby ľudia u našich susedov chodili ešte na koňoch. Ukrajina má 40 miliónov občanov. Slovensko 5 miliónov a tiež máme pár bohatých ľudí. Už vidím tie fotky od nemeckých colníkov keď chytia na hranici Kajetána Kičuru so zlatými tehličkami potom čo Rusko zaútočí na Slovensko.

Pani Katka a Alžbeta na základe jedného článku o milionárke a rýchlom prieskume zaparkovaných áut pri Kavflande (pozor ukrajinský milionári nakupujú v Kavflande) zabudli na tie davy žien s deťmi na hraniciach a starých ľudí čo sa snažia ujsť z bombardovaných miest. Keby dámy videli  pri Kavflande  Rytmusa v jeho Bentley tak by nadobudli dojem, že Luník IX je plný milionárov. Lebo pri úteku pred vojnou by Fico určite utekal na Felícii a Matovič na Trabante. Je to tak pravdivé ako tvrdenie že východniari veľa pijú… alebo Bratislava je celá kaviareň…

Bonbónik na záver – v Bratislave rozdávali Ukrajincom múku, niekde v shopping centre sa tvorili dlhé rady a jeden dezolát to komentoval slovami: nechápem to, stoja tam na múku a pritom 90% svetovej produkcie pšenice je z Ukrajiny. Fantastické! Si predstavte ako utekáte pred Rusmi a v kufri 50 kg pšenice!!! Ako inak nazvať takéhoto človeka, nie je dezolát vhodné označenie? 

Trpká irónia v prípade Dědeček

10.10.2022

Amatérsky pilot F1 Dědeček na okruhu Zochová, bývalý tréner nepočujúcej viacnásobnej majsterky sveta a víťazky deflympiády vo vrhu guľou z jej štátneho príspevku za minulý rok 62.571 Eur dostal polovicu 29.343 Eur ako prilepšenie k platu. Je to irónia, lebo roky žil na úkor „hluchej“ športovkyne, potom mal nehodu bez zranenia a nakoniec ešte dostane aj [...]

Zabíjanie na Zochovej a problémy Deaflympijského výboru

04.10.2022

Z vyhlásenia prezidenta Deaflympijského výboru Slovenska (DVS) Petra Birku vyberám: Členovia výkonného výboru DVS sa z médií dozvedeli o tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala 2.októbra na Zochovej ulici a že ju spôsobil generálny sekretár DVS, Dušan Dědeček. Táto mimoriadna udalosť nás hlboko zasiahla a považujeme ju za absolútne zlyhanie jednotlivca, ktoré je [...]

Pani prezidentka Zuzana, všetko najlepšie k meninám

12.08.2022

Pani prezidentka Zuzana, všetko najlepšie k včerajším meninám! Veľa lásky, šťastia, tolerancie a duševného zdravia. Teda všetko čo chýba Vašim kritikom. Dlhšie som už nenapísal blog. Naposledy ešte v máji kedy som si čítal o dostrele systému S – 300 lebo každý dezolát o tom vedel toľko, čo o účinnosti Astry Zeneca po 2. dávke alebo teritoriálnom rozšírení [...]

HIV, AIDS

HIV je na vzostupe a zabíja aj na Slovensku. Môže za to hanba a predsudky

01.12.2022 21:31

Prečo v posledných rokoch výskyt HIV v Európe aj na Slovensku stúpa? Aké mýty a predsudky v spoločnosti pretrvávajú a aký vplyv na šírenie HIV má to, že predsudky majú často aj zdravotníci a lekári? (podcast)

Martin Klus

Klus požiada o ukončenie členstva v SaS, kritizuje návrh na odvolanie vlády

01.12.2022 21:07

Poslanec predpokladá, že tak ako v roku 2012, aj teraz by SaS mala problém obhájiť svoju parlamentnú existenciu.

mh17

Verdikt v prípade zostrelenia letu MH17 je právoplatný, prokuratúra sa neodvolala

01.12.2022 20:02

Rusko akúkoľvek účasť na zostrelení letu MH17 popiera a odmieta žiadosti o vydanie osôb zodpovedných za celú tragédiu.

Rastislav Káčer

Káčer: Európa čelí najvážnejšej výzve pre svoju bezpečnostnú architektúru

01.12.2022 19:13

Minister ubezpečil Ukrajinu o pokračujúcej podpore zo strany Slovenska.

winnetou

V roku 2014 ma polícia ako prvého Slováka v histórii obvinila z trestného činu volebnej korupcie za inzerát, že predám svoj hlas v prezidentských voľbách, ktorý mal upozorniť na volebnú korupciu! V máji 2015 toto trestné stíhanie zastavil Najvyšší súd SR ...... V októbri 2015 som podal na Generálnu prokuratúru vlastnú analýzu a podnet na podvodné audiotexové televízne súťaže na základe ktorého začali policajti trestné stíhanie. Začiatkom roku 2016 všetky slovenské televízie nakoniec stiahli nekalé audiotexové súťaže z vysielania..... Rok 2021: právnik čo ma zastupoval je už poslanec NR SR, sudca ŠTS ktorý ma oslobodil je už šéfom ŠTS a vedenie vtedajšej polície sedí vo väzbe.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 150
Celková čítanosť: 761038x
Priemerná čítanosť článkov: 5074x

Autor blogu

Kategórie