Založ si blog

Milionári z Ukrajiny, drahé autá a kufre plné peňazí

Kamarát písal na facebooku, že odmieta pozerať Jojku a Markízu, lebo neprinášajú objektívne informácie z druhej strany, teda tkz. dezinformácie. Nie je to pravda! Na FB Markízy kde bol článok o manželke ukrajinského politika, ktorá cez hranice do Maďarska prechádzala s kuframi kde mala viac ako 28 miliónov dolárov. Pozrel som si aj komentáre v diskusii a filtroval podľa počtu lajkov, najviac mali tieto dva:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak to vidíte, aj na Markíze sa dočítate praudu: dobrosrdeční dezoláti zo Slovenska závidia Ukrajincom vojnu a dokonca takéto svinstvo napíšu ženy, pravdepodobne aj matky. V prípade pani Alžbety aj veriacej osoby (pozrel som si profil, zdieľa tam sväté obrázky). Pán farár musí byť na ňu hrdý, je to plne kresťanské!  Tie príspevky mali nakoniec omnoho viac lajkov ako vidíte v čase keď so robil scan, nejde len o pár mentálnych mrzákov. Okrem Katky a Alžbetky je tu zjavne viac ako 200 primitívnych ľudí, čo s ich názormi súhlasia. A pozor je to na stránke „zapredanej“ Markízy, nejde o Infovojnu či Slobodný vysielač kde by ma to ani neprekvapilo.

Včera polícia SR zdieľala video ďalšieho experta dezinformačnej scény, čo natáčal v podzemnej garáži drahé ukrajinské autá. Chytrák objavil asi 10 lepších áut  s ukrajinskými ŠPZ, ako keby ľudia u našich susedov chodili ešte na koňoch. Ukrajina má 40 miliónov občanov. Slovensko 5 miliónov a tiež máme pár bohatých ľudí. Už vidím tie fotky od nemeckých colníkov keď chytia na hranici Kajetána Kičuru so zlatými tehličkami potom čo Rusko zaútočí na Slovensko.

Pani Katka a Alžbeta na základe jedného článku o milionárke a rýchlom prieskume zaparkovaných áut pri Kavflande (pozor ukrajinský milionári nakupujú v Kavflande) zabudli na tie davy žien s deťmi na hraniciach a starých ľudí čo sa snažia ujsť z bombardovaných miest. Keby dámy videli  pri Kavflande  Rytmusa v jeho Bentley tak by nadobudli dojem, že Luník IX je plný milionárov. Lebo pri úteku pred vojnou by Fico určite utekal na Felícii a Matovič na Trabante. Je to tak pravdivé ako tvrdenie že východniari veľa pijú… alebo Bratislava je celá kaviareň…

Bonbónik na záver – v Bratislave rozdávali Ukrajincom múku, niekde v shopping centre sa tvorili dlhé rady a jeden dezolát to komentoval slovami: nechápem to, stoja tam na múku a pritom 90% svetovej produkcie pšenice je z Ukrajiny. Fantastické! Si predstavte ako utekáte pred Rusmi a v kufri 50 kg pšenice!!! Ako inak nazvať takéhoto človeka, nie je dezolát vhodné označenie? 

Ovečkin by po vypadnutí Washingtonu mohol posilniť Rusko

16.05.2022

Na blogoch PRAVDY je málo športu, tak si dajme správy zo športu: Washington Capitals s excelentným strelcom Alexandrom Ovečkinom cez víkend vypadol z hry o Stanley cup po prehre s Floridou a mohol by teoreticky posilniť ruskú reprezentáciu vo Fínsku. Mohol… Tento rok si môže Alexander po sezóne v USA zastrielať akurát tak v Donbase.

Ako vnímať pravdu o vojne na Ukrajine? Návod pre rusofilov. . .

03.05.2022

Pozerám si míting SMERu pred 24.2.22 ako tam Fico spolu so svojim poskokom Blahom velebili Rusko a tvrdili, že nikdy nezaútočia na UA. Rovnako aj expertka na právo Lašáková (tá blondínka čo stále šoféruje v aute a robí videá – asi žije v aute ako Ukrajinka) sa na facebooku 24.2. zmohla len na uverejnenie obrázku holubice mieru. Je to pre vás šok, chápem to. Celé roky [...]

Smerácka dôchodkyňa odhalila praudu z Mariupoľu

02.05.2022

Nazrime spolu do mentálneho sveta dezinformátorov a voličov strany HZDS, hm pardon SMERu. Na facebooku TV Joj Noviny.sk bola táto reportáž o mladíkovi, ktorý ležal po havárii v nemocnici v Mariupoľe akurát v čase keď na Ukrajinu zaútočili Rusi. Jeho otec ho z nemocnice zobral na rukách do bezpečia. Po 2 mesiacoch s ním spravili reportáž na západe UA aj s touto fotkou v [...]

Hlohovec

Hlohovec dočasne odpustí domácnostiam ohrozeným chudobou viacero poplatkov

29.06.2022 15:06

Pomoc plánuje mesto vyplatiť z vyčleneného, zhruba jedného percenta svojho bežného rozpočtu.

nato summit

NATO prizvalo Švédsko a Fínsko do svojich radov

29.06.2022 14:54, aktualizované: 15:08

Hlavy členských štátov NATO súhlasili s podpísaním prístupových protokolov.

Samuel Vlčan

Poslanci začali debatu o odvolaní ministra Vlčana

29.06.2022 14:42

Návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze predložila opozičná strana Smer spolu s ďalšími nezaradenými poslancami.

taliansko, sucho

V Taliansku je tak sucho, že vysychajú aj pádske ryžové polia

29.06.2022 14:28

Krajina čelí najhoršiemu suchu za uplynulých 70 rokov.

winnetou

V roku 2014 ma polícia ako prvého Slováka v histórii obvinila z trestného činu volebnej korupcie za inzerát, že predám svoj hlas v prezidentských voľbách, ktorý mal upozorniť na volebnú korupciu! V máji 2015 toto trestné stíhanie zastavil Najvyšší súd SR ...... V októbri 2015 som podal na Generálnu prokuratúru vlastnú analýzu a podnet na podvodné audiotexové televízne súťaže na základe ktorého začali policajti trestné stíhanie. Začiatkom roku 2016 všetky slovenské televízie nakoniec stiahli nekalé audiotexové súťaže z vysielania..... Rok 2021: právnik čo ma zastupoval je už poslanec NR SR, sudca ŠTS ktorý ma oslobodil je už šéfom ŠTS a vedenie vtedajšej polície sedí vo väzbe.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 711289x
Priemerná čítanosť článkov: 4839x

Autor blogu

Kategórie