Založ si blog

NAKA vs. Kiska, Fico a Winnetou

V roku 2014 ma NAKA obvinila, že som chcel kupčiť s volebným hlasom pre kandidátov na prezidenta Kisku a Fica. Prešlo päť rokov a už sme obvinení z trestného činu všetci traja! 🙂 Ja to už mám síce šťastne za sebou, ale chalani ešte len komédiu začínajú. Inak NAKA vznikla v roku 2012 a už sa tam vystriedalo asi päť riaditeľov 🙂  Naozaj je asi ťažké viesť tento „elitný“ súbor „špecialistov“. Naposledy sa predviedli keď zobrali mobil Naďovi z OĽaNO a po pár dňoch mu ho vrátili a bublina spľasla. A to som skoro zabudol na Martina Daňa čo natočil 1800 videí za posledných pár rokov a osobne už vytočil skoro polovicu policajného zboru a ozbrojených zložiek a oni si ho konečne všimli a obvinili až teraz 🙂 No nič, kým sa nezadusím od smiechu, poďme prehodiť pár slov aj k aktuálnej téme obvinenia predsedu strany SMER!

Vážení spoluobčania! Verím, že väčšina z vás súhlasí s tým, čo povedal Robo o rómskej komunite. Samozrejme každý má právo na svoj názor. Dokonca aj keby som verejne vyhlásil, že som rasista, tak je to v poriadku a nič mi nehrozí. Byť rasista totiž nie je trestné! Trestné je sa tak vyjadrovať a prezentovať takéto myšlienky verejne! A to je zásadná vec aj v prípade toho právneho amatéra Fica. Fico totiž nie je nejaký Jožo z dedinskej krčmy, ktorý každý večer po troch vodkách  nadáva na cigánov. Fico je absolvent práva a mal by vedieť kde sú hranice trestného zákona. Právny amaterizmus možno odpustiť akurát tak PhDr. Blahovi. Navyše by mal ako politik a viacnásobný premiér vedieť, že je obrovský rozdiel čo povie podnapitý Jožo v Hornej Dolnej a čo povie predseda najsilnejšej politickej strany na Slovensku a bývalý premiér a to verejne pred celou spoločnosťou! Ak sa vám to zdá prísne, treba si uvedomiť, že aj policajt ako verejný činiteľ dostane za korupciu prísnejší trest ako bežný občan. Preto aj na doktora práv Fica by mal súd za jeho silné reči pred kamerou pozerať prísnejšie ako na Joža a jeho ležiaceho psa v dedinskej krčme! Navyše Fico sa pasoval do hlavnej úlohy predsedu vlády štyroch strán zlepenca, ktorá porazí extrémizmus na Slovensku. Obhajobou právoplatne odsúdeného člena ĽSNS pôsobí táto snaha dosť rozpačito.

PS: autor blogu pochádza z východného Slovenska, cigán zo Smižian ho okradol už na základnej škole, Róma v Kauflande videl aj naživo a je dostatočne objektívny…

Ďalší útok mladíkov na východe!

19.12.2019

Chcel by som sa vyjadriť k dvom útokom rómskej menšiny na východnom Slovensku. Bohužiaľ vzhľadom k tomu, že premotivovaná NAKA otvára okienka na adventnom kalendári ako keby bolo pár mesiacov viac »

Štátny smútok za obete v Prešove nebude?

12.12.2019

Zoznam vyhlásených štátnych smútkov (okrem úmrtia pápeža, prezidenta Poľska a exprezidenta Kováča) 2006 - pád lietadla s vojakmi - 42 obetí 2008 - autobus v Chorvátsku - 14 obetí 2009 - viac »

Tentokrát svoj hlas vo voľbách nepredám!

07.03.2019

„Ak mi pošlete na číslo účtu 15 Eur dám svoj hlas v prezidentských voľbách hocikomu z kandidátov. V prípade podpory Fica chcem aspoň 50 Eur. Keďže som z okolia PP tak za hlas pre Kisku viac »

Donald Trump

Trump navrhol vznik samostatného palestínskeho štátu

28.01.2020 18:49, aktualizované: 23:16

Navrhuje vznik samostatného palestínskeho štátu a Jeruzalem by mal byť nerozdeleným hlavným mestom Izraela.

bojnice zoo vch

Ako vyzerá karanténa bojnickej zoo?

28.01.2020 18:21

Po úhyne vtákov a uzatvorení zoo Bojnice, sú momentálne ostatné druhy vtáctva pod prísnym dozorom.

Dobré zdravie - január 2020

Svetové výsledky slovenskej lekárky: Zlepšuje život diabetikov jedlom

28.01.2020 18:00

Nenápadná červenovlasá lekárka z Liptovského Mikuláša lieči špeciálne zloženou stravou svojich pacientov s cukrovkou.

nemocnica, zdravotna sestra, zdravotnictvo, sestricka

Na Myjave niekto prestrelil okno čakárne detskej ambulancie aj stenu budovy

28.01.2020 17:51

Jeden projektil vnikol priamo do čakárne, kde v tom čase sedelo niekoľko detí s rodičmi.

winnetou

V roku 2014 ma polícia ako prvého Slováka v histórii neprávom obvinila z trestného činu volebnej korupcie za inzerát, že predám svoj hlas v prezidentských voľbách, ktorý mal upozorniť na volebnú korupciu! V máji 2015 toto trestné stíhanie zastavil Najvyšší súd SR ...... V októbri 2015 som podal na Generálnu prokuratúru vlastnú analýzu a podnet na podvodné audiotexové súťaže na základe ktorého začali policajti trestné stíhanie. Začiatkom roku 2016 všetky slovenské televízie nakoniec stiahli nekalé audiotexové súťaže z vysielania.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 109
Celková čítanosť: 443988x
Priemerná čítanosť článkov: 4073x

Autor blogu

Kategórie