Založ si blog

Minister pohrebníctva Krajčí, odstúpiť!

Pozerali ste včera Jojku? Zomrel ďalší lekár na Covid 19! 38 ročný veterinár z južného Slovenska bez predošlých zdravotných problémov. Niekoľko dní po sebe mu neklesala vysoká teplota, tak manželka volala sanitku, aby ho zobrala do nemocnice. Nemocnica mu sanitku neposlala, vyhodnotili to tak, že ešte nie je vo vážnom stave vhodný na hospitalizáciu. „Našťastie“ ako veterinár má v ambulancii röntgén a tak ho manželka sama vyšetrila ako psa a zistila, že má pľúca vo vážnom stave! Teraz ho už hospitalizovali, bolo však neskoro. Zostali po ňom dve deti – dcérka a syn. Bravó slovenské zdravotníctvo!!!

Je mi jasné, že toto je stav, ktorý tu už máme roky a veľkou mierou je to dobrá práca predošlých vlád – hlavne SMERu a ľudí ako Pavol Paška. Na druhej strane, minister pohrebníctva Krajčí mal už dávno odstúpiť, absolútne nezvláda svoju úlohu. Spomínam si na tie dobré času pred koronou, keď sme boli schopní dva dni hľadať vrtuľníkom stratené dieťa z osady, ale si spomínam na našu miestu rómsku rodinu, kde chodila sanitka každý víkend. A Ty sprostý Slovák si plať odvody, choď na preventívne prehliadky a ak raz budeš potrebovať sanitku tak Ti ju nepošlú a skap!

Vyjadrujem úprimnú sústrasť pozostalej rodine…. Škoda tohto zbytočného úmrtia!

link na reportáž: https://www.noviny.sk/slovensko/589384-obet-covidu-rontgen-si-robil-vo-veterinarnej-ambulancii?fbclid=IwAR0XFw_uPsmUa0wo59PDntVIvYkoxRsH2JsSa12lwpWezAAu7cBu2PbHuhw

 

Trojhra: Cibulková – Tabak vs. zdravý rozum

01.03.2021

Našim tenistkám ide karta! Už som si myslel, že prekonať rekord Cibulkovej ako sa dostať omylom na očkovanie a následne do lietadla na exotickú dovolenku bude ťažké. Ruku na srdce, čakať to od kráľovnej instagramu, čo sa rada prezentuje selfí fotkami aj vo výťahu, nie je nič výnimočné. To že si exotickú dovolenku počas naozaj kritickej situácie v štáte dovolí [...]

Mikulec! Čtyři samovraždy stačí, drahoušku“

15.02.2021

Vražda novinára za ministra Kaliňáka bola obrovský šok pre médiá a verejnosť, ale ani 4 samovraždy za necelý rok, ktoré bezprostredne súvisia s vyšetrovaním polície nie sú dobrou vizitkou ministra Mikulca. Oldřich Lipský v 1970 natočil výbornú kriminálnu komédiu Čtyři vraždy stačí, drahoušku“. Tu na Slovensku sa nám rodí omnoho zaujímavejšia kriminálka! [...]

Gröhling a Vašečka riešia zmenu pohlavia transexuálov, zrušme mená a priezviská!

12.02.2021

Liberálna SaS a bývalé tvrdé jadro KDH, toho času v Oľano sa začali sporiť o uznávanie vysvedčení a dokladov o vzdelaní po zmene pohlavia. Európa od stredoveku pokročila a ak si viete vybrať značku auta, je jasné že rovnako demokraticky si môžete časom vybrať aj pohlavie a aj iné meno. Chápem argumenty z každej strany, ale treba vymyslieť niečo jednoduché. Ja navrhujem [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini: Koaličná kríza je divadlo na prekrytie vážnej situácie s pandémiou

05.03.2021 14:24

Ak premiér Matovič nedokáže situáciu vo vláde vyriešiť čo najskôr, mal by podľa Pellegriniho podať demisiu a umožniť predčasné voľby.

remišová

Naď vyzval Remišovú, aby nepočúvala Sulíka. Ministerka: V OĽANO vám ide len o moc

05.03.2021 14:12

"Predčasné voľby by priviedli túto krajinu do katastrofy," skonštatovala šéfka Za ľudí.

váha, spravodlivosť, misky

Premrhanie príležitosti reformy súdnej mapy by pocítil najmä občan, zhodli sa vrcholní predstavitelia justície

05.03.2021 13:33

Zhodli sa na tom predseda Najvyššieho súdu Ján Šikuta, generálny prokurátor Maroš Žilinka a predseda Slovenskej advokátskej komory Viliam Karas.

matovič

Matovič ďakuje Maďarom za pomoc so Sputnikom, prehliada rokovanie v Komárne

05.03.2021 13:29, aktualizované: 14:42

Ivan Korčok zdôraznil, že otázka dvojakého občianstva je výsostne slovenskou záležitosťou a nie je predmetom bilaterálnych vzťahov.

winnetou

V roku 2014 ma polícia ako prvého Slováka v histórii obvinila z trestného činu volebnej korupcie za inzerát, že predám svoj hlas v prezidentských voľbách, ktorý mal upozorniť na volebnú korupciu! V máji 2015 toto trestné stíhanie zastavil Najvyšší súd SR ...... V októbri 2015 som podal na Generálnu prokuratúru vlastnú analýzu a podnet na podvodné audiotexové televízne súťaže na základe ktorého začali policajti trestné stíhanie. Začiatkom roku 2016 všetky slovenské televízie nakoniec stiahli nekalé audiotexové súťaže z vysielania..... Rok 2021: právnik čo ma zastupoval je už poslanec NR SR, sudca ŠTS ktorý ma oslobodil je už šéfom ŠTS a vedenie vtedajšej polície sedí vo väzbe.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 587951x
Priemerná čítanosť článkov: 4666x

Autor blogu

Kategórie