Založ si blog

Ako vnímať pravdu o vojne na Ukrajine? Návod pre rusofilov. . .

Pozerám si míting SMERu pred 24.2.22 ako tam Fico spolu so svojim poskokom Blahom velebili Rusko a tvrdili, že nikdy nezaútočia na UA. Rovnako aj expertka na právo Lašáková (tá blondínka čo stále šoféruje v aute a robí videá – asi žije v aute ako Ukrajinka) sa na facebooku 24.2. zmohla len na uverejnenie obrázku holubice mieru. Je to pre vás šok, chápem to. Celé roky kritizujete USA (na ich facebooku) a teraz je rovnako agresívne Rusko. Kam teda uprieť zrak? Číňania vám moc nevoňajú, že?

Chcem si k vám nájsť cestu milí rusofili a tak vám nejdem písať o zničených mestách, zabitých civilistoch a deťoch. Začnime vnímať pravdu pomaly. Ukrofašisti z pluku Azov sú síce od začiatku vojny v podzemí, ale dajme tomu, že ich pár uniklo a zabíjajú civilistov po Ukrajine. Nemôžu to robiť Rusi, lebo oni prišli UA zachrániť a šíriť mier.

Na začiatok skúsme takú temnú predstavu, že (desať) no dobre jeden ruský vojak mohol omylom zastreliť nejakého civilistu v zelenej bunde v domnienke, že ide o ukrajinského fašistu. Rusi sú na Ukrajine už dva mesiace, tak si skúsme predstaviť aj to, že predtým boli pár týždňov na cvičení a sú teda bez manželky nejaký ten čas. Všade okolo len kolegovia so zbraňami a tak keď zbadajú mladú bezbrannú matku s deťmi, môže sa stať že ju znásilnia však? Veď to nikto nevidí, prípadne to hodíme na Azov. Keby sa príliš bránila, tak ju zastrelíme, na chrbát nakreslíme fixou hákový kríž a tým je to vybavené, fašistka! Viem, je vás veľa čo pri predstave ruského vojaka čo znásilňuje Ukrajinku vidíte vojaka USA nad bezbrannou vietnamkou, tak ešte raz poprosím čítame celý odstavec od začiatku!!! A znova…. no čo podarilo sa? …. Bože, samozrejme, že si treba pri tom predstavovaní vypnúť Slobodný vysielač! 

Keď budete písať do komentárov tie svoje výplody, skúste daj svoj tip, koľko ukrajinských civilistov je spravodlivé zastreliť a koľko nevinných žien znásilniť, aby sa vyrovnala krivda z Donbasu. Odhadujem, že už teraz v tejto súťaži zabíjania civilistov Rusko vyhráva…

PS: prepáčte gramatiku, štylistiku…nie som študovaný žurnalista … keby som bol tak je blog zamknutý a musíte si priplatiť a mnoho z vás by si aj tak kúpilo radšej borovičku na stanici. Ak vám nevadí že v NRSR sedia ako poslanci intelektuáli ako Krupa či Mizík tak určite zvládnete aj môj nedokonalý tok myšlienok.

Ovečkin by po vypadnutí Washingtonu mohol posilniť Rusko

16.05.2022

Na blogoch PRAVDY je málo športu, tak si dajme správy zo športu: Washington Capitals s excelentným strelcom Alexandrom Ovečkinom cez víkend vypadol z hry o Stanley cup po prehre s Floridou a mohol by teoreticky posilniť ruskú reprezentáciu vo Fínsku. Mohol… Tento rok si môže Alexander po sezóne v USA zastrielať akurát tak v Donbase.

Smerácka dôchodkyňa odhalila praudu z Mariupoľu

02.05.2022

Nazrime spolu do mentálneho sveta dezinformátorov a voličov strany HZDS, hm pardon SMERu. Na facebooku TV Joj Noviny.sk bola táto reportáž o mladíkovi, ktorý ležal po havárii v nemocnici v Mariupoľe akurát v čase keď na Ukrajinu zaútočili Rusi. Jeho otec ho z nemocnice zobral na rukách do bezpečia. Po 2 mesiacoch s ním spravili reportáž na západe UA aj s touto fotkou v [...]

Kotleba chcel vziať Slavěnu Vorobelovú na kolená

27.04.2022

Poznáte tu hru so stoličkami, kde sa chodí okolo nich a na pokyn si treba rýchlo sadnúť? Fígeľ je v tom, že vždy je o stoličku menej a posledný nakoniec prehrá! Odsúdený ex župan Marian K. si chcel včera sadnúť do NR SR, ale už tam sedela Slavěna Vorobelová, naša nacionalistická kolegyňa z blogu na Pravde. Ponúkala sa možnosť, že si ju Marian zoberie na kolená, ale [...]

Hlohovec

Hlohovec dočasne odpustí domácnostiam ohrozeným chudobou viacero poplatkov

29.06.2022 15:06

Pomoc plánuje mesto vyplatiť z vyčleneného, zhruba jedného percenta svojho bežného rozpočtu.

nato summit

NATO prizvalo Švédsko a Fínsko do svojich radov

29.06.2022 14:54, aktualizované: 15:33

Hlavy členských štátov NATO súhlasili s podpísaním prístupových protokolov.

Samuel Vlčan

Poslanci začali debatu o odvolaní ministra Vlčana

29.06.2022 14:42

Návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze predložila opozičná strana Smer spolu s ďalšími nezaradenými poslancami.

taliansko, sucho

V Taliansku je tak sucho, že vysychajú aj pádske ryžové polia

29.06.2022 14:28

Krajina čelí najhoršiemu suchu za uplynulých 70 rokov.

winnetou

V roku 2014 ma polícia ako prvého Slováka v histórii obvinila z trestného činu volebnej korupcie za inzerát, že predám svoj hlas v prezidentských voľbách, ktorý mal upozorniť na volebnú korupciu! V máji 2015 toto trestné stíhanie zastavil Najvyšší súd SR ...... V októbri 2015 som podal na Generálnu prokuratúru vlastnú analýzu a podnet na podvodné audiotexové televízne súťaže na základe ktorého začali policajti trestné stíhanie. Začiatkom roku 2016 všetky slovenské televízie nakoniec stiahli nekalé audiotexové súťaže z vysielania..... Rok 2021: právnik čo ma zastupoval je už poslanec NR SR, sudca ŠTS ktorý ma oslobodil je už šéfom ŠTS a vedenie vtedajšej polície sedí vo väzbe.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 711293x
Priemerná čítanosť článkov: 4839x

Autor blogu

Kategórie