Založ si blog

Ako vnímať pravdu o vojne na Ukrajine? Návod pre rusofilov. . .

Pozerám si míting SMERu pred 24.2.22 ako tam Fico spolu so svojim poskokom Blahom velebili Rusko a tvrdili, že nikdy nezaútočia na UA. Rovnako aj expertka na právo Lašáková (tá blondínka čo stále šoféruje v aute a robí videá – asi žije v aute ako Ukrajinka) sa na facebooku 24.2. zmohla len na uverejnenie obrázku holubice mieru. Je to pre vás šok, chápem to. Celé roky kritizujete USA (na ich facebooku) a teraz je rovnako agresívne Rusko. Kam teda uprieť zrak? Číňania vám moc nevoňajú, že?

Chcem si k vám nájsť cestu milí rusofili a tak vám nejdem písať o zničených mestách, zabitých civilistoch a deťoch. Začnime vnímať pravdu pomaly. Ukrofašisti z pluku Azov sú síce od začiatku vojny v podzemí, ale dajme tomu, že ich pár uniklo a zabíjajú civilistov po Ukrajine. Nemôžu to robiť Rusi, lebo oni prišli UA zachrániť a šíriť mier.

Na začiatok skúsme takú temnú predstavu, že (desať) no dobre jeden ruský vojak mohol omylom zastreliť nejakého civilistu v zelenej bunde v domnienke, že ide o ukrajinského fašistu. Rusi sú na Ukrajine už dva mesiace, tak si skúsme predstaviť aj to, že predtým boli pár týždňov na cvičení a sú teda bez manželky nejaký ten čas. Všade okolo len kolegovia so zbraňami a tak keď zbadajú mladú bezbrannú matku s deťmi, môže sa stať že ju znásilnia však? Veď to nikto nevidí, prípadne to hodíme na Azov. Keby sa príliš bránila, tak ju zastrelíme, na chrbát nakreslíme fixou hákový kríž a tým je to vybavené, fašistka! Viem, je vás veľa čo pri predstave ruského vojaka čo znásilňuje Ukrajinku vidíte vojaka USA nad bezbrannou vietnamkou, tak ešte raz poprosím čítame celý odstavec od začiatku!!! A znova…. no čo podarilo sa? …. Bože, samozrejme, že si treba pri tom predstavovaní vypnúť Slobodný vysielač! 

Keď budete písať do komentárov tie svoje výplody, skúste daj svoj tip, koľko ukrajinských civilistov je spravodlivé zastreliť a koľko nevinných žien znásilniť, aby sa vyrovnala krivda z Donbasu. Odhadujem, že už teraz v tejto súťaži zabíjania civilistov Rusko vyhráva…

PS: prepáčte gramatiku, štylistiku…nie som študovaný žurnalista … keby som bol tak je blog zamknutý a musíte si priplatiť a mnoho z vás by si aj tak kúpilo radšej borovičku na stanici. Ak vám nevadí že v NRSR sedia ako poslanci intelektuáli ako Krupa či Mizík tak určite zvládnete aj môj nedokonalý tok myšlienok.

Trpká irónia v prípade Dědeček

10.10.2022

Amatérsky pilot F1 Dědeček na okruhu Zochová, bývalý tréner nepočujúcej viacnásobnej majsterky sveta a víťazky deflympiády vo vrhu guľou z jej štátneho príspevku za minulý rok 62.571 Eur dostal polovicu 29.343 Eur ako prilepšenie k platu. Je to irónia, lebo roky žil na úkor „hluchej“ športovkyne, potom mal nehodu bez zranenia a nakoniec ešte dostane aj [...]

Zabíjanie na Zochovej a problémy Deaflympijského výboru

04.10.2022

Z vyhlásenia prezidenta Deaflympijského výboru Slovenska (DVS) Petra Birku vyberám: Členovia výkonného výboru DVS sa z médií dozvedeli o tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala 2.októbra na Zochovej ulici a že ju spôsobil generálny sekretár DVS, Dušan Dědeček. Táto mimoriadna udalosť nás hlboko zasiahla a považujeme ju za absolútne zlyhanie jednotlivca, ktoré je [...]

Pani prezidentka Zuzana, všetko najlepšie k meninám

12.08.2022

Pani prezidentka Zuzana, všetko najlepšie k včerajším meninám! Veľa lásky, šťastia, tolerancie a duševného zdravia. Teda všetko čo chýba Vašim kritikom. Dlhšie som už nenapísal blog. Naposledy ešte v máji kedy som si čítal o dostrele systému S – 300 lebo každý dezolát o tom vedel toľko, čo o účinnosti Astry Zeneca po 2. dávke alebo teritoriálnom rozšírení [...]

HIV, AIDS

HIV je na vzostupe a zabíja aj na Slovensku. Môže za to hanba a predsudky

01.12.2022 21:31

Prečo v posledných rokoch výskyt HIV v Európe aj na Slovensku stúpa? Aké mýty a predsudky v spoločnosti pretrvávajú a aký vplyv na šírenie HIV má to, že predsudky majú často aj zdravotníci a lekári? (podcast)

Martin Klus

Klus požiada o ukončenie členstva v SaS, kritizuje návrh na odvolanie vlády

01.12.2022 21:07, aktualizované: 22:02

Poslanec predpokladá, že tak ako v roku 2012, aj teraz by SaS mala problém obhájiť svoju parlamentnú existenciu.

mh17

Verdikt v prípade zostrelenia letu MH17 je právoplatný, prokuratúra sa neodvolala

01.12.2022 20:02

Rusko akúkoľvek účasť na zostrelení letu MH17 popiera a odmieta žiadosti o vydanie osôb zodpovedných za celú tragédiu.

Rastislav Káčer

Káčer: Európa čelí najvážnejšej výzve pre svoju bezpečnostnú architektúru

01.12.2022 19:13

Minister ubezpečil Ukrajinu o pokračujúcej podpore zo strany Slovenska.

winnetou

V roku 2014 ma polícia ako prvého Slováka v histórii obvinila z trestného činu volebnej korupcie za inzerát, že predám svoj hlas v prezidentských voľbách, ktorý mal upozorniť na volebnú korupciu! V máji 2015 toto trestné stíhanie zastavil Najvyšší súd SR ...... V októbri 2015 som podal na Generálnu prokuratúru vlastnú analýzu a podnet na podvodné audiotexové televízne súťaže na základe ktorého začali policajti trestné stíhanie. Začiatkom roku 2016 všetky slovenské televízie nakoniec stiahli nekalé audiotexové súťaže z vysielania..... Rok 2021: právnik čo ma zastupoval je už poslanec NR SR, sudca ŠTS ktorý ma oslobodil je už šéfom ŠTS a vedenie vtedajšej polície sedí vo väzbe.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 150
Celková čítanosť: 761042x
Priemerná čítanosť článkov: 5074x

Autor blogu

Kategórie